Tähtvere Tantsukeskuse suvelaager toimub augustis Tartumaal juba armsaks saanud Rannu Rahvamajas.
5.-10. august – 2002. aastal sündinud ja vanemad (vahetus 6 päeva)
7.-10. august – 2003. aastal sündinud ja nooremad (vahetus 4 päeva)

Laagrisse on oodatud Tähtvere Tantsukeskuse praegused ning ka tulevased tantsijad, kes soovivad veeta parima ning lõbusaima nädala suve jooksul! Aktiivsed päevad sisaldavad palju tantsutreeninguid, loenguid, külalistreenerite workshoppe, ülelaagrilisi võistlusi ja meeskonnamänge ning õhtuseid meelelahutusüritusi.

Tutvutakse paljude erinevate tantsustiilidega, lisaks tantsule arendatakse loovust, üldfüüsilist vormi, meeskonnatööd ning nauditakse üheskoos lõbusat seltskonda. Laagri lõpuks valmib õpitud tantsukavadest kontsert, mida on oodatud vaatama kõik perekonnaliikmed, sõbrad, tuttavad ja huvilised.

Laagrit viivad läbi litsentseeritud treenerid ning kasvatajad, kes vastutavad laste ohutuse ning toreda ja kaasahaarava programmi eest.
Põhitreenerid Maarja Pruuli ja Elina Lõhmus, lisaks tuleb erinevaid külalisi =)

Laagri orienteeruv päevakava:
8.20 – äratus
8.30 – silmad lahti! värskendav jooksuring või lõbus virgutusvõimlemine
9.00 – hommikusöök
10.30/11.00 – I hommikune loeng/treening
12.00 – II hommikune loeng/treening
14.00 – lõunasöök
vaikne tund – siesta
16.00 – pärastlõunane loeng/treening
17.15 – ülelaagrilised meeskondlikud üritused
19.00 – õhtusöök
19.30 – ettevalmistused õhtuseks ürituseks
20.30 – õhtuse meelelahutusürituse algus
oode
õhtune juturing
23.00 – öörahu

Loengud/treeningud toimuvad vanuse ja taseme kaupa jaotatud gruppides. Nooremate treeningud on lühemad ja maht väiksem, treeningud vähem intensiivsemad ja rohkem meelelahutuslikumad.
Meeskondlikud mängud ja ülelaagrilised meelelahutuslikud üritused toimuvad gruppides, kus on segamini nii nooremaid kui ka vanemaid.

Majutus toimub rahvamaja ruumides madratsitega põrandal, tantsutreeningud rahvamaja suures saalis, peeglisaalis ning ilusate ilmadega ka värske õhu käes.

Erinevad treeningud: koreograafia tunnid ja erinevate stiilide tutvustused, tantsutehnika, üldfüüsilised tunnid ja loengud.

Ülelaagrilised sportlikud üritused: lõbusad teatevõistlused, fotojaht, meeskonnamängud, seiklus- ja maastikumängud, laagri olümpia, kuumade ilmade korral värskendus väikses lähedalasuvas järvekeses
Õhtused meelelahutuslikud üritused: tutvustusõhtud teemaõhtud, playback, muinasjutuõhtu, reklaamiõhtu jpm.

Laagri hind:
Võimalik on tasuda kas ühes, kahes või kolmes osas (märkida registreerimisvormis).
6-päevase vahetuse korral:
102 eurot 11-18 aastastele Tartu linna sisse kirjutatud osalejatele (kahes osas makstes 51+51, kolmes osas makstes 34+34+34)
108 eurot kas noorematele/vanematele või Tartu linna mitte sisse kirjutatud osalejatel (kahes osas makstes 54+54, kolmes osas makstes 36+36+36)
4-päevase vahetuse korral
68 eurot 7-11 aastastele Tartu linna sisse kirjutatud osalejatele (kahes osas makstes 34+34, kolmes osas makstes 23+23+22)
74 eurot kas noorematele/vanematele või Tartu linna mitte sisse kirjutatud osalejatele (kahes osas makstes 37+37, kolmes osas makstes 25+25+24)

Tartu tantsijate osalemist laagris toetab Tartu linn

NB! Kallis tantsukeskuse tantsija, kes hooajal 2012/2013 osalesid treeningutes. Kui oled olnud tubli ja püüdlik ning tahaksid laagrist väga osa saada, kuid laagritasu käib üle jõu – palun võta meiega ühendust. Usume, et leiame lahenduse!

Hinnas sisaldub:
Esimesel päeval transport laagrisse
Kolm toidukorda päevas + oode
Majutus ja pesemisvõimalus rahvamaja ruumides
Laagri programm: tantsutreeningud, loengud, külalistreenerid, meelelahutuslikud üritused
Kogenud laagrikasvatajad ning tantsutreenerid
Vajalik inventar ning vahendid
Täpsem informatsioon päevakava, laagrisse kaasavõtmiseks vajalike asjade ning tegevuste kohta edastatakse laagrilisteni enne laagri toimumist!
Küsimuste korral – info@tartutants.ee

Tuleb tore tantsulaager!

Programmis võib toimuda muudatusi

Eelregistreerumine täispikkuses suvelaagrisse on lõppenud, kuna kohtade piirarv on täis!

Veel on paar üksikut vaba kohta lühemasse vahetusse (aastal 2003. sündinud ja noorematele), kuid soovitame ka neil huvilistel registreerumisega kiirustada!

Kui kellelgi on eripärasid/piiranguid toitumise, treeningute, magamise vms osas, palume seda kindlasti lisainformatsiooni väljas kirjutada!

 

 

Videomeenutused