Kadi-Liis Kuum

Kadi-Liis on saanud bakalaureusekraadi Tartu Ülikooli matemaatilise statistika erialal ja on praegu omandamas magistrikraadi kindlustus- ja finantsmatemaatika erialal.

Tantsuteed alustas Kadi-Liis 4-aastaselt Võimlemisklubis Janika, kus ta võimles 12 aastat, omandades hea painduvuse, tehnika ning oskuse töötada koos rühmakaaslaste ja mitmete treeneritega.

Esimeses tantsutrennis osales ta 8-aastasena Shaté tantsukoolis. Seal tantsis ta 5 aastat, saades kogemusi nii grupis kui üksi tantsides, nii Eestis kui ka välismaal. Shatés tutvus ta streedi, jazzi ja show tantsustiilidega. Peale seda tantsis 3 aastat VK Janika tantsurühmas Elina Gorelašvili käe all.

Veidi hiljem liitus Kadi-Liis Tähtvere Tantsukeskusega, kuhu ta on jäänud siiani. Tähtveres on ta tegelenud nii streedi, show, jazzi kui ka contemporary’ga.

Tantsuõpetajaks sai Kadi-Liis aastal 2016, kuid abitreeneri rolli täitis ta ka võimlemise ajal. Algusest peale on talle meeldinud tegeleda väikeste tantsijatega, kellest kõige nooremad on olnud 3-aastased. Kadi-Liisi lemmikuteks tantsustiilideks on jazz ja show. Lisaks nendele stiilidele meeldib talle tegeleda ka tantsutehnikaga.

Suurimaks tantsualaseks saavutusteks peab ta suurt arengut ja eneseleidmist läbi tantsuõpetaja ameti.

Kadi-Liis tunneb, et tema ja tantsu puhul peab paika: “Tee seda, mida armastad ja sa ei pea töötama päevagi oma elus”.