Meil on rõõm kutsuda kõiki tantsuhuvilisi noori esinemis- ja showgrupi castingule, mis toimub erakorraliselt hooaja keskel, et kõikidel tantsuhuvilistel, kes sügisel reageerida ei jõudnud, saaksid võimaluse meie gruppidega liituda.

Esinemisgrupp ja showgrupp on kaks Tähtvere Tantsukeskuse gruppi, mis koosnevad tantsuhuvilistest neidudest, kes on valmis pühenduma tantsimisele ning huvitatud erinevate treenerite käe all enese arendamisest.

Väljunditeks on mitmed põnevad esinemised ning võistlused.

Sügishooajal 2011 kõikidel osaletud festivalidel/võistlustel saadi ära märgitud:
Esinemis- ja showgrupi ühiskava “Nunnad hoos” saavutas:
I Estraaditantsude Festivalil eripreemia emotsionaalsuse eest
Gymnafest 2011 finalist ja laureaatrühm
EDO Winter Cup 2011 show kategooria pronksmedal

Esinemisgrupp saavutas kavaga “In the line for the bathroom” EDO Winter Cup 2011 streetdance show kategoorias eriti tihedas konkurentsis auväärse hõbemedali

Kui oled varem tantsimisega kokku puutunud ning oled valmis tantsimisele pühenduma – osaledes treeningutel kolm korda nädalas ning puududes vaid väga mõjuval põhjusel, osalema linnalaagris (1-2 korda aastas nädalavahetustel), suvelaagris ning osalema võistlustel/festivalidel/esinemistel nädalavahetusteti ka teistes Eesti linnades, siis ootame Sind castingule.

Eelistatud on gümnaasiumiealised ja vanemad neiud, kuid kui oled noorem ning tunned, et antud grupp võiks sulle siiski sobida, siis oled siiski oodatud.

Ära karda ning kui vähegi kahtled – tule kindlasti proovima. Kõige tähtsam on enda huvi ning pühendumus, kõike muud saab juba treeningute käigus lihvida.

Casting toimub lõbusa treeningtunni vormis – kaasa võta treeningriided ning veepudel. Tulemuste põhjal jagavad hindajad ise kõik osalejad gruppidesse. Seega, kui tead ette, et ühe grupi ajad sulle kindlasti ei sobi, siis kirjuta palun sellest ka lisainfosse.

Kui on üks päevadest, mis Sulle ei sobi, siis võid jälgida jooksvalt informatsiooni kodulehel, kuna võib toimuda mõningaid muudatusi treeninguaegades ja juhendajates.

Esinemisgrupi põhijuhendaja on Maarja Pruuli, treeninguaegade ja treeningtasude kohta saad täpsemalt lugeda aadressil https://www.tartutants.ee/trennid/esinemisgrupp

Showgrupi põhijuhendaja on Elina Lõhmus, kõige kohta saad täpsemalt lugeda aadressil https://www.tartutants.ee/trennid/showgrupp

Oluline on kindlasti castingule eelnevalt registreerida:

[singlepic id=1598 w=320 h=240 float=left][singlepic id=1573 w=320 h=240 float=center][singlepic id=1404 w=320 h=240 float=right]