Maarja Pruuli

Maarja on tantsuga tegelenud alates algklassidest ning tutvunud paljude erinevate stiilidega (flamenco, võistlustants, cheerleading, funky, showtants, ragga, jazz jne). 15-aastasena jõudis ta hiphop-tantsuni ning sellest ajast on Maarja jäänud eelkõige street-stiilide juurde, koreograafiaid loob peamiselt street dance show stiilis.

Maarja on töötanud tantsuõpetajana Tartu tantsustuudios Attitude ning Tallinna Laste Turvakeskuses, juhendanud Eesti tänavakorvpalli lehekülje Streetball.ee ametlikku tantsutruppi ning andnud workshoppe erinevates tantsukoolides. Alates 2009. aastast on Maarja juhendaja Tähtvere Tantsukeskuses.

Maarja on osalenud erinevatel esinemistel ja projektides, erinevate gruppide koosseisus on jõudnud mitmel korral tantsufestivali Koolitants finaali, võitnud võistluse Tartu Tantsud Tudengitega ning kahel korral võitnud IDO Baltimaade karikavõistlused street dance show small groupi kategoorias.

Maarja juhendatud grupid ja koreograafiad on saavutanud poodiumikohti erinevatel EDO tantsuvõistlustel, Kuldse Karika festivali esikoha, kahel korral on kavad pälvinud Koolitantsu festivali nominendi tiitli. European Cup 2016 saavutati pronksmedal street dance show kategoorias.

Maarja on käinud end täiendamas New Yorgis Broadway Dance Centre´s, Tšehhis toimuval tänavatantsufestivalil SDK Europe ja Rootsi tänavatantsu suvekoolis Summer Drop. Osalenud paljude erinevate treenerite tundides ja workshoppidel, nt. Ian Eastwood (USA), Lando Wilkins (USA), Mariel Martin (USA), Jillian Meyers (USA), Henry Link (USA), Ejoe (USA), Tony Czar (USA), Nika Kljun (SLO) jne.

Maarja on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureuseõppe haridusteaduse õppekaval ning magistrantuuri Tallinna Ülikooli sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse erialal.