Ladies Latin

Toimumisajad

Alustajad:

K 19:30-20:25 (suur saal)

Alustajad II:

K 20:30-21:25 (suur saal)

Edasijõudnud:

T 20.00-21:10 (suur saal)

N 19:15-20:40 (suur saal)

Üldinfo

Mida tunnis tehakse?
Ladies Latin on tantsutund, kus saab õppida naiselikku plastilist liikumist temperamentsete ladina-ameerika tantsude rütmides. Teeme tutvust erinevate tantsudega nagu näiteks samba, cha-cha-cha, rumba, jive, paso-doble, salsa, bachata, merenque jpm. Tund kestab 70 minutit, mille jooksul käsitleme nii tantsude tehnikat, kehatööd, plastikat, õpime erinevaid figuure ja paneme kokku väikseid kavu.

Mis on saavutatud hooaja lõpuks?
Aasta lõpuks on omandatud erinevate tantsude põhisammustik ja õpitud särtsakaid tantsukombinatsioone. Tund annab hea füüsilise koormuse, parandab võhma ja vastupidavust, arendab koordinatsiooni ja kehatunnetust ning lisab enesekindlust hea tantsuoskuse omandamise näol igale treenijale. Ja ära unusta, et positiivne emotsioon on garanteeritud! 🙂

Kellele on treening mõeldud?

Tund sobib kõigile, kellele meeldib tantsida ja teha seda hoogsas rütmis positiivsusest pakatava treeneri juhendamisel. Tund ei eelda teadmisi ladina-ameerika tantsudest, kuid kõik varasemad kogemused tulevad kasuks. Edasi liigutakse vastavalt grupi arengutempole.

NB! Selle tunni tarvis pole vaja otsida endale tantsupartnerit, kuna tantsime üksinda!

Mida peaks tundi selga panema?
Treeninguks on vajalik kontsaga tantsuking ja riietuseks peaks olema mugav kleit või seelik.

Vaata ka treeningu lehekülge Facebookis.