YogaFunc

Treener

Lisanne Meristo

Üldinfo

Miks peaks tunniga liituma?

YogaFunc on ideaalne fitnessjooga tund inimestele, kes soovivad ennast matil aktiivselt treenida mõnusa muusika taustal. Treening põhineb peamiselt dünaamilisel liikumisel ning tunnis ei hakka kellelgi igav. YogaFunci põhimõte on, et treeningus peab olema positiivne ja lõbus õhkkond.

Mida tunnis tehakse?

Tund põhineb Ashtanga ja Vinyasa jooga tehnikatel ning keskendutakse ka hingamisele. See pole traditsiooniline joogatund, vaid lõbus ja efektiivne treeningmeetod. Tunnis tehakse nii päikesetervitusi, sõdalasi, kätekõverdusi kui ka venitusi. Tund lõppeb alati lõdvestuse ja meditatsiooniga. Kava vahetub iga kolme kuu tagant.

Mis hooaja lõpus saavutatud on?

Järjepidava treeninguga on võimalik parandada painduvust, tasakaalu ning kehatunnetust. Lisaks saavad tunnis koormust ka kõik suuremad lihasgrupid. Näiteks saavad sõdalaste ajal koormust jalad ja tuharad, samuti pöörame tähelepanu kere keskosale ja kätele. Soovijatel on võimalus ära õppida pea peal seis, kuid see pole kellegi jaoks kohustuslik.

Kellele treening on mõeldud?

Trennis võivad osaleda nii kogenud joogatajad kui ka täiesti algajad. Tunnis on võimalik asendeid kohandada enda taseme järgi.

Mida peaks tundi selga panema?

Tundi sobivad tavalised trenniriided, mis võimaldavad liikumist. Kõige mugavam on treeningus osaleda paljajalu, soovi korral võib ka sokid jalga jätta.