Zumba

Üldinfo

Miks peaks treeninguga liituma?
ZUMBA® on lõbus tantsuline fitnessprogramm, mis on tuntud oma eriliselt hoogsa ja energilise ülesehituse tõttu. Seetõttu aitab Zumba laadida kogu keha ja meele täis positiivset energiat ning viib Sind argipäeva mõtetest eemale. Samuti on see tõhus treening kogu kehale!

Mida tunnis tehakse?

Zumba treening sisaldab ladina-ameerika, hip-hopi, kantri, kõhutantsu ja paljude teiste stiilide tantsuliigutusi ning muusikat. Tunnid koosnevad lõbusatest tantsudest, vahelduvad nii aeglasemad kui kiiremad palad.

Mis hooaja lõpus saavutatud on?
Kogu keha on rohkem treenitud ning suurenenud on südame töömaht. Regulaarselt ja targalt treenijate süda töötab ökonoomsemalt ja “kulub” vähem võrreldes nendega, kes liikumisega ei tegele.

Paranenud on koordinatsioon, keha liikuvus, rütmitunnetus. Zumba põletab ka korralikult kaloreid ja toetab kaalu langetamist.

Kellele treening on mõeldud?
Zumba on mõeldud kõigile – nii fitness-treeningute austajale, kes soovib tantsulist treeningut kui ka tantsijale, kes tahaks treenida võhma ja vastupidavust lõbusas õhkkonnas. Algajate puhul tuleks arvestada, et treening on üsna intensiivne, kuid harjutamine teeb meistriks. 

NB! Kui ei ole soovi liituda terveks kuuks/hooajaks, on võimalik Zumbas osaleda ka 1x pääsmega (12 eurot), mille saab soetada administraatorilt enne treeningut.