FysioFit

Treener

Sigrid Smidt

Üldinfo

Miks peaks treeningutega liituma?
FysioFit on mõõduka koormusega treening kogu kehale, et hoida end tervena ja heas vormis.
Tund sobib nii iganädalaseks “profülaktikaks”, et tunda end alati hästi, kuid ka liikumisharjumuseks neile, kel on kergeid vaevusi.
Tundi juhendab füsioteraapiat tudeeriv treener Sigrid, kes saab vajadusel (vastavalt murele või rõõmule) harjutusi kohandada. Terves kehas on terve vaim!
Mida tunnis tehakse?
Tund algab kergemate soojendusliigutustega, mida sooritame püsti. Edasi liigume suuremate lihasgruppide juurde kasutades selleks erinevaid lähteasendeid ja teadmisi. Päris palju harjutusi teeme ka matil, et saavutada soovitud lihasgrupi maksimaalne treening minimaalse riskiga. Seega tund on üdini tervislik! See on pai Sinu keha lihastele ja liigestele. Tunni lõpuosas teeme kerged venitused ja lõõgastused. Vahel jagame kasulikke nippe lõõgastumise ja treenimise kohta ning järjepidevalt räägime, miks me midagi teeme. Selles tunnis õpid oma keha ja lihaseid veel paremini tundma!
Mis hooaja lõpus saavutatud on?
Oled kindlasti palju teadlikum oma keha anatoomiast ja sellest, miks mingeid harjutusi ja venitusi teha. Oskad ise end vajadusel aidata (näiteks tead põhiharjutusi ja nippe, kuidas üle elada 9 tunnist autosõitu jms). Oled tervem, targem ja rõõmsam!
Kellele treening on mõeldud?
Kõigile, kes on tunnist huvitatud ja sooviksid teha head oma kehale. Tund sobib tippsportlasele, harrastajale, supertantsijale, seeniorile ja rasedale (kui välja ei paista, tuleb treenerile siiski eraldi seda mainida) ning kõigile teistele liikumishuvilistele! Takistuseks ei ole näiteks ka kunstliiges.